Ana Sayfa / Google Konum Doğrulama / My Business İşletme Harita Doğrulama Kodu

My Business İşletme Harita Doğrulama Kodu

Google My Business yani Google İşletmem, Google ve Google Haritalar’da görünmek için geliştirilmiş bir hizmettir. Benim İşletmem hizmeti sayesinde web sitesi açmadan dahi işletmenizi resmi olarak haritalara ekleyebilirsiniz. Google konum doğrulama işleminin sağlanması için öncelikle Google Benim İşletmem kaydı yapmanız gerekiyor. Google My Business kaydı oluşturabilmek için gerekli bilgilerin girişi yaptıktan sonra bir de güvenilir doğrulama yapılmalıdır. Doğrulama işlemi normalde Google’ın posta yoluyla adresinize göndereceği pin ile gerçekleştirilir. Gelmesi zaman alan ya da postada kaybolan pin, güvenilir doğrulamayı geciktiriyor, çoğu zaman ise yarım kalmasına sebep oluyor. Bu aşamada biz devreye giriyoruz ve anında doğrulama hizmetimizle posta bekleme derdine son vererek işletmenizin Google Haritalar’da yer almasını sağlıyoruz. Google harita doğrulama işlemini profesyonel açıdan ele alıyor ve zaman kaybetmenizi önlüyoruz. İşletmeniz haritada yer almasıyla birlikte kurumsal ve ticari anlamda önemli bir adım atmış olursunuz.

Neden Google Benim İşletmem Kaydı Yaptırmalısınız?

Google konum doğrulama, Google’ın özellikle yerel işletmelere sunduğu müthiş bir hizmettir. Hizmet ücretsiz olmasına karşında Google harita doğrulama yapamayan binlerce yerel işletme, esnaf var. Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla anında doğrulama sistemiyle işletmelerin tüm bilgileriyle birlikte Google listelerine girmesine yardımcı oluyoruz.

Google İşletmem hizmetinin faydaları şöyledir;

  • İnternet kullanıcıları işletmenizi ya da verdiğiniz hizmetle ilgili bir şeyi ararken sizin işletmenize ulaşabilir.

  • Müşterileriniz hizmetlerinizden yararlandıktan sonra iyi ya da kötü bildirimlerle işletmenize not verir. İyi bildirimler işletmenizin organik reklamını yapar.

  • İnternette iş yerinizi arayan kişiler açılış kapanış saatinden işletmenizin bulunduğu sokak görüntüsüne kadar onlarca işe yarar bilgiye tek tıkla ulaşır.

  • Google harita doğrulama sayesinde işletmenizin kurumsallığını, işinize verdiğiniz önemi gösterirsiniz.

  • Google Haritalar’da yer almak işletmenizin ticari anlamda daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar aynı zamanda online satışlarınızı olumlu etkiler.

  • Google konum doğrulama SEO çalışmalarınızı iyi yönde etkiler, internetteki bulunabilirliğinizi kolaylaştırır.

Google Pin ile Doğrulama & Google Pin Doğrulama Bayiliği

Google pin doğrulama hizmetlerinden herkes yararlanamıyor. Pin ile doğrulama yalnızca özel işletmelere veriliyor. Google konum doğrulama hizmetlerimizle birlikte pin satışı da yapıyor hatta bu alanda çalışmak isteyenlere pin doğrulama bayiliği veriyoruz. Eğer siz de pin doğrulamasıyla işletmeleri Google Haritalar’a kaydetmek, bu yönde ticari bir girişimde bulunmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir Yorum

  1. İş ahlakınız ve dürüstlüğünüz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir